Aksesuarlar

Kemer

Baskı ve el işçiliği örgü modellerimizle yüzde yüz deri kemerlerimiz sizlerin beğenilerini bekliyor. 

Keşfet

Kravat

Erkeğin en önemli aksesuarı kravat, doğru bir seçimle giyiminizi ortaya çıkaracak önemli bir aksesuardır. İtalya’nın en özgün fabrikalarından getirttiğimiz ipek ve hakiki micro kravatlarımız giyiminizi tamamlayacak aksesuar olarak beğenilerinizi bekliyor. Yüzlerce kravat seçeneği arasından sizler de seçiminizi yapabilir ve güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Keşfet

Kol Düğmesi

Şıklığın anahtarı olan kol düğmesi erkeğin vazgeçilmez bir aksesuarıdır. Bu nedenle kol düğmesi seçerken giyiminizle uyumlu olması ve sizi tanımlayabilen bir model tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Keşfet

Atkı / Kaşkol

Kaban, mont ve pardösü ile birlikte kullandığınızda sizi görsel açıdan destekleyecek modern atkı çeşitleri ile tarzınızı oluşturabilirsiniz. 

Keşfet

İpek Kaşkol

İpek kaşkol takım elbise ve kabanlarınızla birlikte kullandığınızda kombininizin tamamlayıcısı olacaktır. İpek kaşkolların farklı renk ve desenlerini bulmanız mümkün olmaktadır. 

Keşfet

Fular

İpek kumaştan üretilmekte olan Fular farklı giyim tarzı tercih edenlerin vazgeçilmesidir. İpek Fular tutkunlarını İtalya’nın özgün fular modelleri ile buluşturuyoruz.

Keşfet

Pantolon Askısı

Pantolon askısı, kemer kullanmayı tercih etmeyenlerin vazgeçilmezidir.  Birçok renkte ve modelle pantolon askılarımız beğenilerinizi bekliyor. 

Keşfet