BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN...

Hakkımızda

1951 senesinde kumaş mağazası olarak hizmete başlayan firmamız, 1969 senesinde Uğurlu markası ile hazır giyim sektörüne girdi. Bir süre Uğurlu markası ile hazır giyim sektöründe devam eden firmamız, 1981 yılında Albey markası’nı oluşturdu.

Oluşturmuş olduğu marka ile kalitesini belli eden Albey, özgün çalışmaları, kaliteli tasarım ve ürünleri ile sektörde dikkat çekmiş ve diğer markalar arasından hızlı bir şekilde sıyrılarak kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmiştir. 

Sektöre giriş yapmış olduğu yıldan beri hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeyen, ilk günkü kaliteli ürünlerini üretmeye devam eden firma, günümüzde de bu kalitesini sürdürmek için çalışmalar yapmaktadır. Albey, sektörün en önemli isimlerden birisi olmasını yenilikçi anlayış ve kaliteli hizmet politikasına borçludur. 

Oldukça başarılı bir ekibe sahip olan Albey, dünya modasını yakından takip ederek ülkemize girişini sağlamakta ve sizlere sunmaktadır. Albey’in yapmış olduğu çalışmalara ek olarak 2010 senesinde yeni bir oluşum olan Hugur markası da özel koleksiyon başlığı altında Albey ailesine katılmıştır. Albey ve Hugur markaları kaliteli hizmetin ve müşteri memnuniyetinin haklı gururunu yaşamaktadır.