İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

Takım Elbise

Takım elbise, iş ya da özel günlerde giyilmek üzere özenle seçilmesi gereken parçaların başında gelir. Erkek giyiminin mihenk taşı diyebileceğimiz, siyah, lacivert ve gri renklerdeki takım elbiseler, erkek gardıroplarının olmazsa olmazları arasında yer alır.

Keşfet

Ceket

Spor giyimin vazgeçilmesi tek ceketler şıklığından ödün vermek istemeyen erkeklere ve günlük kullanımın yanında resmi kullanımda da sizlere özgün tarz kazandıracak. 

Keşfet

Pantolon

Özel kumaşlardan imal edilmiş kumaş ve pamuklu pantolonlar, tek ceket ve mont gibi spor üst giyimin vazgeçilmezleridir. Şıklığı pantolonda yakalamak isteyenler için koleksiyonumuz sizlerin beğenisini bekliyor.

Keşfet

Mont

Serin yaz akşamlarında veya tatlı tatlı yağan bahar yağmurlarında bir Albey montuna ihtiyacınız olabilir. Mont seçimi yaparken Albey ve Hugur’un özgün tasarımları ile farklılığı yaşayacaksınız. 

Keşfet

Gömlek

Klasik ve Spor çeşitleriyle Albey ve Hugur’un özgün çalışmalarını koleksiyonumuzda beğenilerinize sunuyoruz. Gömlek seçimi ve kalitesi, giyim tarzınızı ön plana çıkaracak ve size kurumsal bir duruş sunacaktır.

Keşfet

T-Shirt

Oldukça gelişen tekstil teknolojisi T Shirtler erkek giyimin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Yüzde yüz merserize modellerimizle T shirtle de şıklığı yakalayabileceğinizi göreceksiniz. Spor ve şıklığın birlikteliği Albey ve Hugur markaları ile beğenilerinizi bekliyor. 

Keşfet