Sonbahar Kış Koleksiyonu

Takım Elbise

Takım elbise, iş ya da özel günlerde giyilmek üzere özenle seçilmesi gereken parçaların başında gelir. Erkek giyiminin mihenk taşı diyebileceğimiz, siyah, lacivert ve gri renklerdeki takım elbiseler, erkek gardıroplarının olmazsa olmazları arasında yer alır.

Keşfet

Ceket

Spor giyimin vazgeçilmezi tek ceketler şıklığından ödün vermek istemeyen erkeklere ve günlük kullanımın yanında resmi kullanımda da sizlere özgün tarz kazandıracak. 

Keşfet

Pantolon

Özel kumaşlardan imal edilmiş kumaş ve pamuklu pantolonlar, tek ceket ve mont gibi spor üst giyimin vazgeçilmezleridir. Şıklığı pantolonda yakalamak isteyenler için koleksiyonumuz sizlerin beğenisini bekliyor.

Keşfet

Kaban / Mont / Pardösü

Soğuk kış günlerinde sizi soğuktan ve yağmurdan koruyacak olan Takım Elbise üzerine giyebileceğiniz kaban ve pardösü modellerinin yanında, spor giyimin vazgeçilmesi montlar Albey ve Hugur’a özgü tasarımlarıyla sizlerin beğenisini bekliyor.

Keşfet

Gömlek

Klasik ve Spor çeşitleriyle Albey ve Hugur’un özgün çalışmalarını koleksiyonumuzda beğenilerinize sunuyoruz. Gömlek seçimi ve kalitesi, giyim tarzınızı ön plana çıkaracak ve size kurumsal bir duruş sunacaktır.

Keşfet

Triko

Yünden veya pamuk ipliğinden çeşitli makineler sayesinde örülerek dokunmuş bir tür kumaş türüne Triko ismi verilmektedir. Soğuk kış günlerinde sizi ısıtacak birçok model ve renkle koleksiyonumuz beğeninizi bekliyor. Soğuk günlerde üşümemek için mutlaka dolabınızda olması gereken vazgeçilmeniz trikolar.

Keşfet

Spor Giyim

İşe gidilmeyen günler, iş olmayan günler ya da rahat bir iş günü geçirmek amacıyla tercih edilmekte olan spor kıyafetlerin yüzlerce farklı çeşidi beğenilerinizi bekliyor. Spor giyim kategorisinde kendinize özel olarak oldukça fazla kombin üretebilir; gömlek, t-shirt, ceket, mont ve pantolon çeşitlerimizle kendinize özgü bir spor giyim tarzı oluşturabilirsiniz. 

Keşfet